Kontakt
Multistal & Lohmann hurtownie stali jakościowych

Dział Handlowy i Magazyn

62-069 DĄBROWA k/Poznania ul. Bukowska 42

tel. 61 894 48 00

office@multistal.com.pl 

 

Wyroby hutnicze: pręty i blachy.Multistal O/ł Poznań - Hurtownia Stali Dąbrowa prowadzi sprzedaż stali, wykonuje cięcie prętów i blach - obejmując swym zasięgiem województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, łódzkie.

DZIAŁ HANDLOWY

 

Hanna Groblica
Dyrektor Handlowy


tel./fax +48 61 894 48 14
mobile +48 604 334 769
hanna.groblica@multistal.com.pl

Izabela Pieczyńska
Specjalista ds. Handlowych
wielkopolskie

tel. +48 61 894 48 01
mobile +48 882 349 293
izabela.pieczynska@multistal.com.pl

Maciej Pałucki
Specjalista ds. Handlowych
wielkopolskie

tel. +48 61 894 48 04
mobile +48 608 052 245
maciej.palucki@multistal.com.pl

Dorota Aleksandrowicz
Specjalista ds. Handlowych
wielkopolskie

tel. +48 61 89 44 815
mobile +48 882 349 292

d.aleksandrowicz@multistal.com.pl

Katarzyna Kaczmarek
Specjalista ds. Handlowych
zachodniopomorskie, pomorskie

tel. +48 61 89 44 813
mobile +48 532 460 396
katarzyna.kaczmarek@multistal.com.pl

Tomasz Marcinkowski
Specjalista ds. Handlowych
kujawsko-pomorskie, lubuskie

tel. +48 61 894 48 02
mobile +48 696 045 333

tomasz.marcinkowski@multistal.com.pl

Michał Stankiewicz
Specjalista ds. Handlowych
dolnośląskie, łódzkie

tel. +48 61 894 48 03
mobile +48 608 052 124
michal.stankiewicz@multistal.com.pl

Jakub Kaczmarek
Przedstawiciel Handlowy


mobile +48 608 57 00 53
jakub.kaczmarek@multistal.com.pl



MAGAZYN  Multistal Dąbrowa 

 

Monika Maryniewska

Dyrektor ds. Gospodarki Magazynowej i Logistyki 

kom. +48 882 788 397
 
monika.maryniewska@multistal.com.pl

Faktury, Atesty

Natalia Mórawska
Kierownik Działu

tel. 61 894 48 25
fax. 61 894 48 30
natalia.morawska@multistal.com.pl

Justyna Mansfelska
Faktury, Atesty

tel. 61 894 48 23

justyna.mansfelska@multistal.com.pl

Małgorzata Kleszcz
Faktury, Atesty

tel. 61 894 48 22
malgorzata.kleszcz@multistal.com.pl

Marta Szubert
Faktury, Atesty

tel. 61 894 48 24
marta.szubert@multistal.com.pl

 Logistyka

Marcin Kostanowicz
logistyka

tel. 61 894 48 08
kom. +48 532 751 809
 
marcin.kostanowicz@multistal.com.pl