Kontakt
Multistal & Lohmann hurtownie stali jakościowych

 

 Oddział Warszawa

warszawa@multistal.com.pl

HIPOLITÓW, ul. Warszawska 114a
05-074 Halinów


tel.: 22 760 27 80
fax: 22 760 27 89

MULTISTAL O/ł Warszawa - Hurtownia stali w Hipolitowie  prowadzi sprzedaż prętów i blach stalowych. Swym zasięgiem obejmuje województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, lubelskie

DZIAŁ HANDLOWY

Hanna Groblica
Dyrektor Handlowy

tel. 61 894 48 14
kom. +48 604 334 769

hanna.groblica@multistal.com.pl

Iwona Ignaczak

Specjalista ds. Handlowych
mazowieckie

tel. 22 760 27 84
kom. +48 668 312 965
iwona.ignaczak@multistal.com.pl








Jacek Słomczyński
Specjalista ds. Handlowych
mazowieckie

tel. 22 760 27 85
kom. +48 532 751 807
jacek.slomczynski@multistal.com.p

Sylwia Sobieraj
Specjalista ds. Handlowych
warmińsko-mazurskie, podlaskie,
lubelskie

tel. 22 760 27 83
kom. +48 608 051 898
sylwia.sobieraj@multistal.com.pl

Bartłomiej Żurawski
Specjalista ds. Handlu Zagranicznego



tel. 22 760 27 82

kom. +48 608 051 976
bartlomiej.zurawski@multistal.com.pl

Krzysztof Lipiński
Przedstawiciel Handlowy

kom. +48 728 883 394
krzysztof.lipinski@multistal.com.pl

Sebastian Wnukowicz
Specjalista d/s Handlowych
warm-maz.,mazowieckie, podlaskie,lubelskie
tel. 22 760 27 85
kom. +48 880 344 482
sebastian.wnukowicz@multistal.com.pl 



                                 
 

 

                                                                                                              

 

 

Faktury, Atesty, Logistyka

Magdalena Marosek
Faktury, Atesty

tel. 22 760 27 86
magdalena.marosek@multistal.com.pl