Firma Multistal & Lohmann istnieje od 1993 roku i należy do czołowych dystrybutorów stali jakościowych, narzędziowych, stopowych oraz innych wyrobów stalowych. Jesteśmy jedną z pierwszych firm na polskim rynku, oferującą cięcie stali na żądany wymiar. Posiadamy 3 centra dystrybucji w Polsce oraz jedno na Słowacji. Dysponujemy 40 nowoczesnymi przecinarkami taśmowymi. Zaopatrujemy w stal stopową, stal narzędziową i stal niestopową firmy produkcyjne, oraz hurtownie stali na większości rynków europejskich. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem stali Raex® oraz wyrobów SIJ Metal Ravne w Polsce. Od trzech dekad budujemy swoją markę nie tylko w oparciu o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, ale równie istotna jest dla nas dbałość o wysoki poziom obsługi i profesjonalny kontakt z Klientem. Nieustanny rozwój oraz podnoszenie naszych kompetencji sprawiają, że z powodzeniem konkurujemy z największymi dostawcami stali jakościowych w kraju i za granicą.

W 2020 roku uruchomiliśmy magazyn wysokiego składowania KASTO. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoliło nam na zwiększenie powierzchni magazynowej oraz wpłynęło korzystnie na wydajność naszej pracy. Automatyzacja i optymalizacja procesów towarzyszących przygotowywaniu Państwa zamówień pozwalają na skrócenie czasu ich realizacji. Zapewniamy pełną elastyczność dostaw: od odbioru własnego, po dostawę zróżnicowanym taborem samochodowym i przy współpracy z wieloma sprawdzonymi firmami spedycyjnymi.

Nasza stal

 

Nasz asortyment to 12 000 ton stali i blisko 3500 pozycji magazynowych w stałej sprzedaży. Wszystkie nasze produkty posiadają atest 3.1. W skład naszej oferty wchodzą:

  • pręty okrągłe
  • pręty płaskie
  • pręty kwadratowe
  • blachy
  • płyty

Dysponujemy nowoczesnymi przecinarkami taśmowymi: wertykalnymi, horyzontalnymi, automatycznymi i sterowanymi elektronicznie.

Certyfikaty

Możemy poszczycić się aktualnym Certyfikatem Rzetelności. Ponadto posiadamy certyfikat jakości TÜV SÜD®, jesteśmy oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem stali Raex® oraz wielokrotnym laureatem Gazel Biznesu – prestiżowej polskiej nagrody przyznawanej najdynamiczniej rozwijającym się firmom. W roku 2023 otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Diamenty Forbes dla najdynamiczniej rozwijających się firm.