Kontakt

Wybierz województwo
Dolnośląskie

Michał Stankiewicz
Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 61 894 48 03
kom. +48 608 052 124
michal.stankiewicz@multistal.com.pl

Kujawsko-pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie

Michał Stankiewicz
Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 61 894 48 03
kom. +48 608 052 124
michal.stankiewicz@multistal.com.pl

Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie

Artur Gocel
Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 32 738 47 22
kom. +48 668 014 981

Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie

Artur Gocel
Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 32 738 47 22
kom. +48 668 014 981

Warmińsko-mazurskie
Wielkopolskie

Izabela Pieczyńska
Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 61 894 48 01
kom. +48 882 349 293
izabela.pieczynska@multistal.com.pl

Dorota Aleksandrowicz
Specjalista ds. Handlowych

tel. +48 61 894 48 15
kom. +48 882 349 292
d.aleksandrowicz@multistal.com.pl

Zachodniopomorskie
Dział handlowy

Dorota Aleksandrowicz
Specjalista ds. Handlowych
wielkopolskie

tel. +48 61 894 48 15
kom. +48 882 349 292
d.aleksandrowicz@multistal.com.pl

Izabela Pieczyńska
Specjalista ds. Handlowych
wielkopolskie

tel.+48 61 894 48 01
kom. +48 882 349 293
izabela.pieczynska@multistal.com.pl

Katarzyna Kaczmarek
Specjalista ds. Handlowych
zachodniopomorskie, pomorskie

tel.+48 61 89 44 813
kom. +48 532 460 396
katarzyna.kaczmarek@multistal.com.pl

Maciej Pałucki
Specjalista ds. Handlowych
wielkopolskie

tel. +48 61 894 48 04
kom. +48 608 052 245
maciej.palucki@multistal.com.pl

Michał Stankiewicz
Specjalista ds. Handlowych
dolnośląskie, łódzkie

tel. +48 61 894 48 03
kom. +48 608 052 124
michal.stankiewicz@multistal.com.pl

Tomasz Marcinkowski
Specjalista ds. Handlowych
kujawsko-pomorskie, lubuskie

tel. +48 61 894 48 02
kom. +48 696 045 333
tomasz.marcinkowski@multistal.com.pl

Jakub Kaczmarek
Product Manager RAEX

kom. +48 608 570 053
jakub.kaczmarek@multistal.com.pl

Faktury/Atesty

Natalia Mórawska
Kierownik Działu

tel. +48 61 894 48 25
natalia.morawska@multistal.com.pl

Katarzyna Szczeblewska
Faktury, Atesty

tel. +48 61 8944 833
katarzyna.szczeblewska@multistal.com.pl

Małgorzata Kleszcz
Faktury, Atesty

tel. +48 61 894 48 22
malgorzata.kleszcz@multistal.com.pl

Urszula Cichosz
Faktury, Atesty

tel. +48 61 8944 837
urszula.cichosz@multistal.com.pl

Logistyka

Monika Maryniewska
Dyrektor ds. Gospodarki Magazynowej i Logistyki

tel. +48 61 894 48 34
kom. +48 882 788 397
monika.maryniewska@multistal.com.pl

Marketing

Grzegorz Pawlak
Dyrektor Oddziału

tel. +48 32 738 47 21
grzegorz.pawlak@multistal.com.pl

Dział handlowy

Krzysztof Pisarek
Kierownik Działu Handlowego

tel. +48 32 738 47 25
kom. +48 666 843 396
krzysztof.pisarek@multistal.com.pl

Artur Gocel
Specjalista ds. Handlowych
świętokrzyskie, opolskie

tel. +48 32 738 47 22
kom. +48 668 014 981
artur.gocel@multistal.com.pl

Bożena Zyga
Specjalista ds. Handlowych
małopolskie, podkarpackie

tel. +48 32 738 47 26
kom. +48 883 373 722
bozena.zyga@multistal.com.pl

Izabela Krzyżowska
Specjalista ds. Handlowych
śląskie

tel. +48 32 738 88 57
kom. +48 538 812 649
izabela.krzyzowska@multistal.com.pl

Michał Dziubanek
Specjalista ds. Handlowych
małopolskie, podkarpackie

tel. +48 32 738 88 526
kom. +48 608 051 866
michal.dziubanek@multistal.com.pl

Michał Puszkarski
Specjalista ds. Handlowych
małopolskie, podkarpackie

tel. +48 32 738 88 54
kom. +48 734 108 619
michal.puszkarski@multistal.com.pl

Tomasz Myszor
Specjalista ds. Handlowych
śląskie

tel. +48 32 738 88 55
kom. +48 608 051 629
tomasz.myszor@multistal.com.pl

Tomasz Tkocz
Specjalista ds. Handlowych śląskie

tel. +48 32 738 88 53
kom. +48 882 349 290
tomasz.tkocz@multistal.com.pl

Marek Torbacki
Przedstawiciel handlowy

Faktury/Atesty

Aleksandra Witas
Faktury, Atesty

tel. +48 32 738 47 27
aleksandra.witas@multistal.com.pl

Marta Michta-Raczek
Faktury, Atesty

tel. +48 32 738 47 24
marta.michtaraczek@multistal.com.pl

Logistyka
Dział handlowy

Iwona Ignaczak
Specjalista ds. Handlowych
mazowieckie

tel. +48 22 760 27 84
kom. +48 668 312 965
iwona.ignaczak@multistal.com.pl

Jacek Słomczyński
Specjalista ds. Handlowych
mazowieckie

tel. +48 22 760 27 87
kom. +48 532 751 807
jacek.slomczynski@multistal.com.pl

Sylwia Sobieraj
Specjalista ds. Handlowych
warm-maz., podlaskie, lubelskie

tel. +48 22 760 27 83
kom. +48 608 051 898
sylwia.sobieraj@multistal.com.pl

Sebastian Wnukowicz
Specjalista ds. Handlowych
warm-maz.,mazowieckie, podlaskie,lubelskie

tel. +48 22 760 27 85
kom. +48 880 344 482
sebastian.wnukowicz@multistal.com.pl

Bartłomiej Żurawski
Specjalista ds. Handlu Zagranicznego
export wschód

Krzysztof Lipiński
Przedstawiciel Handlowy

Faktury/Atesty

Magdalena Marosek
Faktury, Atesty

tel. +48 22 760 27 86
magdalena.marosek@multistal.com.pl

Dział zakupów

Paweł Cisowski
Dyrektor ds. Zakupów i Gospodarki Materiałowej

tel. +48 32 323 34 83
pawel.cisowski@multistal.com.pl

Mirosława Gracka-Kawałek
Kierownik Działu Zakupów

tel. +48 32 323 34 82
kom. +48532759684
miroslawa.gracka-kawalek@multistal.com.pl

Magdalena Cimała
Specjalista ds. Zakupów

  Multistal & Lohmann sp. z o.o.
  ul. Nad Wierzbakiem 17/1, 60-611 Poznań, Poland
NIP PL 7811590772
REGON 631087484
Kapitał zakładowy 1.099.000,00 PLN
KRS 0000066075

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział GospodarczyKrajowego Rejestru Sądowego

Włodzimierz Prętki
Prezes Zarządu

Jure Česen
Wiceprezes Zarządu

Wojciech Ernstmajer
Prokurent

      Multistal & Lohmann sp. z o.o.
      ul. Nad Wierzbakiem 17/1, 60-611 Poznań, Poland
    NIP PL 7811590772
    REGON 631087484
    Kapitał zakładowy 1.099.000,00 PLN
    KRS 0000066075

    Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
    VIII Wydział GospodarczyKrajowego Rejestru Sądowego

    Dział eksportu

    Hanna Groblica
    Dyrektor Sprzedaży – angielski

    tel. +48 61 894 48 14
    kom. +48 604 334 769
    hanna.groblica@multistal.com.pl

    Gregor Jurak
    Country Manager Niemcy

    Bartłomiej Żurawski
    Specjalista ds. Handlowych – rosyjski

    tel. +48 22 760 27 82
    kom. +48 608 051 976/a>
    bartlomiej.zurawski@multistal.com.pl

    Katarzyna Kaczmarek
    Specjalista ds. Handlowych – angielski

    tel. +48 61 89 44 813
    kom. +48 532 460 396
    katarzyna.kaczmarek@multistal.com.pl

    Oddziały Multistal & Lohmann

    Oddziały


    Poznań

    Magazyn i Dział Handlowy
    ul. Bukowska 42
    62-069 Dąbrowa

    tel. +48 61 894 48 00
    Pon – Pt: 7:30-16:00
    poznan@multistal.com.pl

    Wyznacz trasę

    Mikołów

    Magazyn i Dział Handlowy
    ul. Żwirki i Wigury 65c
    43-190 Mikołów

    tel. +48 32 738 47 20
    Pon – Pt: 7:30-15:30
    mikolow@multistal.com.pl

    Wyznacz trasę

    Warszawa

    Magazyn i Dział Handlowy
    ul. Warszawska 114a
    05-074 Hipolitów

    tel. +48 22 760 27 80
    Pon – Pt: 7:30-15:30
    warszawa@multistal.com.pl

    Wyznacz trasę