Aktualności

Diamenty Forbesa 2023

04.02.2023

Szanowni Państwo,

Z ogromną radością przyjmujemy wyróżnienie „Diament Forbesa” w kategorii „Najdynamiczniej rozwijające się firmy 2023 roku”. To dla nas wielkie wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza ciężka praca, zaangażowanie oraz strategia biznesowa przynoszą pozytywne efekty.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasza firma została zauważona i doceniona przez tak prestiżowy magazyn jak Forbes Polska. Wyróżnienie to stanowi dla nas ogromną motywację i zachętę do dalszej pracy, rozwijania naszej oferty oraz inwestowania w nowoczesne technologie.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom, partnerom biznesowym oraz pracownikom, którzy przyczynili się do tego, że osiągnęliśmy taki sukces. Bez Państwa zaangażowania i wsparcia nie byłoby to możliwe.

Jesteśmy przekonani, że wraz z dalszym rozwojem firmy w branży dystrybucji stali narzędziowych i stopowych, będziemy w stanie zapewnić Państwu jeszcze lepszą jakość naszych produktów oraz usług, co jest dla nas najważniejsze.

Raz jeszcze dziękujemy za wyróżnienie „Diament Forbesa” i zapewniamy, że będziemy dążyć do utrzymania pozycji jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Z poważaniem,

Zarząd firmy Multistal & Lohmann